Chceš napsat gamebook?

Tak to jsi na správném místě. Jsme skupina mladých lidí, zbožňujeme gamebooky a vytvořili jsme systém k jejich snadnému psaní a publikaci.

Jak to funguje?

Předtím, než je možné knihu v naší knihovně najít a stáhnout, musí projít určitým procesem. Celé to začne tím, že se zaregistruješ a staneš se autorem. Potom už ti nic nebrání a můžeš začít používat náš nový WEB-EDITOR . Abychom ti usnadnili orientaci, vytvořili jsme manuál , ve kterém si můžeš přečíst, co jak funguje. Pokud by bylo i přes to něco, s čím by sis nevěděl rady nebo potřeboval poradit, můžeš položit otázku a počkat si na odpověď.

Poté, co jsi svou knihu dopsal a s korekturou jste dopilovali všechny detaily, už ti nic nebrání odeslat knihu do světa. Jen co se objeví v knihovně, můžeš sledovat informace o její oblíbenosti a ostatní statistiky.


Kariéra autora gamebooku

Honorovaná spolupráceRegister
Become an author
Write a book
Make money


Pokud je produkt autora opravdu kvalitní a čtenářům se líbí, umožníme autorovi svou knihu dále v naší knihovně prodávat a úsilí vložené do psaní zhodnotit.

Každá kniha je po její dokončení umístěna do knihovny zdarma ke stažení všem čtenářům. Pečlivě je sledována zpětná vazba a pokud se ukáže, že je kniha populární, autora kontaktujeme a dohodneme s ním, zda chce svou knihu ponechat volně přístupnou, nebo bude dále ke stažení pouze po jejím zakoupení.

.fi-euro .fi-book

1. Napiš knihu

Na počátku všeho je samozeřjmě nutné napsat vlastní knihu. Pokud je kniha úspěšně dokončena, už nic nebrání tomu, aby byla zveřejněna v naší knihovně. Od okamžiku, kdy se tak stane, bude přistupná všem čtenářům.


2. Období zjišťování kvality

Tímto obdobím musí projít každá kniha. Slouží k tomu, aby čtenáři ohodnotili kvalitu knihy. Z ní bude dále odvozována případná cena díla. Zpětná vazba také může sloužit jako pomoc při rozhodování, zda je knihu vhodné překládat.

3. Rozhodnutí o prodeji

Pokud je nasbíráno dostatečné množství zpětných vazeb čtenářů, nabídneme Ti možnost začít svou knihu prodávat. Pomůžeme nastavit cenu, za kterou bude kniha v knihovně k dispozici a zodpovíme případné další dotazy k následujícímu postupu.


4. Dohled nad knihou

Následuje období, kdy je možné sledovat, kolik čtenářů knihu zakoupilo a z toho se odvíjející honorář. Ten je samozřejmě plně závislý na množství zakoupených knih. Pokud se bude dílu dařit, bude vyplácen výdělek periodicky na účet autora.