Chceš napsat gamebook?

Tak to jsi na správném místě. Jsme skupina mladých lidí, zbožňujeme gamebooky a vytvořili jsme systém k jejich snadnému psaní a publikaci.

Jak to funguje?

Předtím, než je možné knihu v naší knihovně najít a stáhnout, musí projít určitým procesem. Celé to začne tím, že se zaregistruješ a staneš se autorem. Potom už ti nic nebrání a můžeš začít používat náš nový WEB-EDITOR . Abychom ti usnadnili orientaci, vytvořili jsme manuál , ve kterém si můžeš přečíst, co jak funguje. Pokud by bylo i přes to něco, s čím by sis nevěděl rady nebo potřeboval poradit, můžeš položit otázku a počkat si na odpověď.

Poté, co jsi svou knihu dopsal a s korekturou jste dopilovali všechny detaily, už ti nic nebrání odeslat knihu do světa. Jen co se objeví v knihovně, můžeš sledovat informace o její oblíbenosti a ostatní statistiky.


Kariéra autora gamebooku

Honorovaná spolupráceZaregistruj se
Staň se autorem
Napiš knihu
Vydělávej


Pokud je produkt autora opravdu kvalitní a čtenářům se líbí, umožníme autorovi svou knihu dále v naší knihovně prodávat a úsilí vložené do psaní zhodnotit.

Každá kniha je po její dokončení umístěna do knihovny zdarma ke stažení všem čtenářům. Pečlivě je sledována zpětná vazba a pokud se ukáže, že je kniha populární, autora kontaktujeme a dohodneme s ním, zda chce svou knihu ponechat volně přístupnou, nebo bude dále ke stažení pouze po jejím zakoupení.

1. Napiš knihu

Na počátku všeho je samozeřjmě nutné napsat vlastní knihu. Pokud je kniha úspěšně dokončena, už nic nebrání tomu, aby byla zveřejněna v naší knihovně. Od okamžiku, kdy se tak stane, bude přistupná všem čtenářům.


2. Období zjišťování kvality

Tímto obdobím musí projít každá kniha. Slouží k tomu, aby čtenáři ohodnotili kvalitu knihy. Z ní bude dále odvozována případná cena díla. Zpětná vazba také může sloužit jako pomoc při rozhodování, zda je knihu vhodné překládat.

3. Rozhodnutí o prodeji

Pokud je nasbíráno dostatečné množství zpětných vazeb čtenářů, nabídneme Ti možnost začít svou knihu prodávat. Pomůžeme nastavit cenu, za kterou bude kniha v knihovně k dispozici a zodpovíme případné další dotazy k následujícímu postupu.


4. Dohled nad knihou

Následuje období, kdy je možné sledovat, kolik čtenářů knihu zakoupilo a z toho se odvíjející honorář. Ten je samozřejmě plně závislý na množství zakoupených knih. Pokud se bude dílu dařit, bude vyplácen výdělek periodicky na účet autora.