Úvod pro autory, aneb jak to všechno funguje

Život knihy

Předtím, než je možné knihu v naší knihovně najít a stáhnout, musí projít určitým procesem. Celé to začne tím, že se zaregistruješ a staneš se autorem. Potom už ti nic nebrání a můžeš začít používat náš nový WEB-EDITOR . Abychom ti usnadnili orientaci, vytvořili jsme manuál , ve kterém si můžeš přečíst, co jak funguje. Pokud by bylo i přes to něco, s čím by sis nevěděl rady nebo potřeboval poradit, můžeš položit otázku a počkat si na odpověď.

Až se ujistíš, že jsi rozhodnutý svůj příběh dopsat do konce, stačí ho jen synchronizovat se serverem a v průběhu psaní celé knihy je ti k dispozici korektura. Ta nahlíží do Tvé práce a průběžně Tě upozorňuje na gramatické a stylistické chyby. Nebo jen mlčky odsouhlasuje dokonalou tvorbu :-).

Poté, co jsi svou knihu dopsal a s korekturou jste dopilovali všechny detaily, už ti nic nebrání odeslat knihu do světa. Jen co se objeví v knihovně, můžeš sledovat informace o její oblíbenosti a ostatní statistiky.

Když budeš přesvedčen o tom, že tvůj příběh bude mít úspěch nebo už ve statistikách vidíš, že se líbí, nabídni ho k překladu.


Thanks for your support. We appreciate it!