Úvod pro korekturu

Pokud ses rozhodl, že dělat korekturu je něco přesně pro Tebe, můžeš se přidat k našemu projektu jako korektor. Pokud ještě nejsi registrovaný, je nutné, abys tak nejdřív učinil. Potom už jen stačí, když pošleš žádost, abychom Tě zařadili mezi korektory.

Samozřejmě předpokladem je dobrá znalost gramatiky, proto je připravená krátká ukázka textu, kterou opravíš tak, jak bys to udělal s autorovým textem. Podle toho poznáme, jestli Tvých schopností využijeme nebo ne. Také jsme připravili desatero zásad, které je dobré dodržet, aby tvá korektura měla tu nejvyšší kvalitu.

Život knihy

Předtím, než je možné knihu v naší knihovně najít a stáhnout, musí projít určitým procesem. Celé to začne tím, že se zaregistruješ a staneš se autorem. Potom už ti nic nebrání a můžeš začít používat náš nový WEB-EDITOR . Abychom ti usnadnili orientaci, vytvořili jsme manuál , ve kterém si můžeš přečíst, co jak funguje. Pokud by bylo i přes to něco, s čím by sis nevěděl rady nebo potřeboval poradit, můžeš položit otázku a počkat si na odpověď.

Až se ujistíš, že jsi rozhodnutý svůj příběh dopsat do konce, stačí ho jen synchronizovat se serverem a v průběhu psaní celé knihy je ti k dispozici korektura. Ta nahlíží do Tvé práce a průběžně Tě upozorňuje na gramatické a stylistické chyby. Nebo jen mlčky odsouhlasuje dokonalou tvorbu :-).

Poté, co jsi svou knihu dopsal a s korekturou jste dopilovali všechny detaily, už ti nic nebrání odeslat knihu do světa. Jen co se objeví v knihovně, můžeš sledovat informace o její oblíbenosti a ostatní statistiky.

Když budeš přesvedčen o tom, že tvůj příběh bude mít úspěch nebo už ve statistikách vidíš, že se líbí, nabídni ho k překladu.

Thanks for your support. We appreciate it!