Manuál

Vydaní knihy

Před vydáním knihy je nutné splnit několik následujících kroků. EN

Kompletní korektura

Před vydáním knihy je nutné, aby byla korektura kompletní.

Pokud je korektura ze 100% zelená, může být učiněn další krok.

Upload obrázků

Pokud jsou v příběhu zakomponované obrázky, je nutné je nyní nahrát na server.

To uděláme tak, že otevřeme editor s naši knihou a klikneme na Server->Upload obrázků. Pokud v našem příběhu obrázky nejsou, tento krok můžeme přeskočit

Kontrola informací o knize

Zobrazíme detail knihy.

Následně zkontrolujeme uvedené údaje. Abstrakt, který je uveden, bude použit v knihovně. Pokud si přejeme vydat knihu pod pseudonimem zaškrtneme možnost "použít pseudonim". V takovém případě nebude zveřejněno pravé jméno autora ale pseudonim, který je aktuálně uvedený v profilu.

Pokud máme připravený přebal pro knihu, a ještě jsme jej nenahráli na server, učiníme tak teď. Aktuálně vybraný přebal se zobrazí vpravo. Pokud obrázek pro knihu ješte není, bylo by dobré v co nejbližší době jej vytvořit. Buď můžete požádat někoho šikovného ve vašem okolí, nebo kontaktovat nás. My tento úkol předáme našim grafikům, kteří se takového úkolu rádi zhostí.

Předání knihy k závěrečné kontrole

Vše potřebné jsme udělali, před přidáním knihy do knihovny zbývá pouze několik kroků. V menu Moje Tvorba -> Vydáváme se zobrazí u vydávané knihy nová volba. Předat knihu k vydání.

Po předání knihy se zkontroluje automaticky naším robotem, pokud neodhalí žádné závažné chyby v knize, bude předána dále nám. Důkladně prokontrulujeme logiku příběhu a pokud bude vše v pořádku, knihu vydáme v naší knihovně.

Pokud bychom měli nějaké poznámky, dořešíme je s vámi podrobněji.

Thanks for your support. We appreciate it!